Zbiorniki plastikowe podziemne i naziemne

Zbiorniki plastikowe na wodę i ścieki, podziemne wytwarzane z polietylenu. Dzięki stosunkowo dużej wytrzymałości przy jednoczesnej niskiej masie, stanowią optymalne rozwiązanie. Są całkowicie odporne na nawet najbardziej korozyjne warunki bijąc na głowę zbiorniki betonowe. Dzięki dużej odporności na uderzenia dynamiczne wyprzedzają również zbiorniki poliestrowe. Łatwe w montażu, transporcie i obsłudze. Ich zastosowanie, zwłaszcza (choć nie tylko) w przypadku niewielkich obiektów, okazuje się często najbardziej ekonomiczne.

Zbiorniki plastikowe nie wchodzą w reakcje z przechowywanym medium. Nie wpływają na właściwości przechowywanych cieczy. Co równie ważne, przechowywana ciecz nie wpływa na właściwości zbiornika (co nie zawsze sprawdza się w przypadku zbiorników z betonu).

Screenshot---2022-05-11T192216.946

Szeroka gama rozmiarów i kształtów pozwala na zastosowanie praktycznie w każdych warunkach a prefabrykowane przyłącza ułatwiają montaż dopływu odpływu czy rury pozwalającej na pobór wody.

Zbiorniki plastikowe na wodę i inne ciecze, naziemne wytworzone z polietylenu. Posiadają atest PZH stwierdzający możliwość przechowywania wody pitnej. Stosowane często w procesach uzdatniania wody i innych procesach technologicznych. Przygotowane gwinty pozwalają na łatwe podłączenie kranów, odpływów i dopływów. Specjalnie przygotowane miejsca montażowe pozawalają na proste uzbrajanie zbiornika w potrzebną armaturę.

Zbiorniki na wodę, ścieki i inne ciecze, elastyczne to rozwiązanie niezwykle korzystne cenowo. Wytwarzane z siatki poliestrowej pokrytej powłoką PVC odporną na działanie promieniowania UV. Pozawalają na tymczasowe lub stałe przetrzymywanie cieczy. Łatwe w transporcie i montażu.

Cześć, mam na imię Tobiasz

Jestem doradcą technicznym, chętnie odpowiem na Twoje pytania. Skontaktuj się ze mną!

+48 665 001 816
tobiasz.kowalak@mpi.com.pl

Tobiasz-Kowalak