Jesteśmy MPI

Firma MPI s.c. już od ponad 14 lat zajmuje się doborem, specyfikowaniem, ofertowaniem, uruchomieniami, serwisowaniem, a w szczególności dystrybucją rozwiązań dla branży ochrony środowiska. Nasi inżynierowie, kadra handlowa i logistycy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby wyspecyfikować odpowiedni do danych warunków budowlanych, gruntowo-wodnych i eksploatacyjnych zbiornik retencyjny, separator, oczyszczalnię ścieków lub system zagospodarowania wody deszczowej przeznaczony zarówno do wykorzystania jak i rozsączania wody do gruntu. W naszej ofercie znajdują się również systemy do oczyszczania ścieków szarych, a także innowacyjne systemy do uzdatniania deszczówki do jakości wody pitnej. Posiadamy odpowiednią wiedzę i autorskie narzędzia informatyczne, aby obliczyć i dobrać adekwatny do sytuacji system pompowy przeznaczony czy to do podnoszenia ciśnienia w instalacjach wewnętrznych, czy to do nawadniania, a także do odprowadzania ścieków sanitarnych.

Przez okres ponad 14 lat działalności na rynku możemy poszczycić się realizacją wielu projektów dla Klientów instytucjonalnych (szpitale, ośrodki zdrowia, szkoły, przedszkola czy uczelnie wyższe), komercyjnych (stacje benzynowe, zakłady produkcyjne, biurowce, hotele czy ośrodki Spa), a także dla Klientów indywidualnych. Firma MPI s. c. jest producentem, integratorem i dystrybutorem rozwiązań, a wiele z nich jest dobieranych na miarę dokładnie pod potrzeby naszych Partnerów i Klientów. Oferowane przez nas urządzenia posiadają certyfikaty zgodności z restrykcyjnymi normami europejskimi i oznakowane są znakiem CE. Uzyskaliśmy pozytywne opinie Instytutu Ochrony Środowiska, NIZP (dawne PZH) oraz aprobaty techniczne Instytutu Techniki Budowlanej i Krajowe Oceny Techniczne. Dewizą naszej działalności jest dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług począwszy od doradztwa technicznego, poprzez opracowania szczegółowej oferty techniczno – handlowej, po realizację zamówienia, a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym dostarczonych urządzeń.

Jedna drużyna

Jesteśmy ekspertami w zakresie systemów związanych z zagospodarowaniem deszczówki. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz lub poprzez zakładkę kontakt.