o mpi

Firma MPI s.c. od ponad 10-ciu lat zajmuje się doborem, specyfikowaniem, dystrybucją, uruchamianiem i serwisowaniem rozwiązań dla branży wodno-kanalizacyjnej i ochrony środowiska. Oferujemy swe rozwiązania, systemy i produkty dla każdego rodzaju klienta: indywidualnego, przemysłowego, komercyjnego lub samorządowego. Uczestniczymy w opracowywaniu rozwiązań technicznych, doborze urządzeń i uzgadnianiu projektów. Nasi inżynierowie i kadra handlowa posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby wyspecyfikować odpowiedni do warunków budowlanych, gruntowo-wodnych i eksploatacyjnych zbiornik retencyjny, separator, oczyszczalnię ścieków lub system zagospodarowania wody deszczowej przeznaczony zarówno do wykorzystania jak i rozsączania wody do gruntu. Unikalne systemy do oczyszczania ścieków szarych stanowią dowód na najwyższą jakość opracowanych technologii i systemów, a systemy do uzdatniania wody deszczowej umożliwiają funkcjonowanie ludzi wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości doprowadzenia wody pitnej.
 
 
Posiadamy odpowiednią wiedzę i narzędzia informatyczne, aby obliczyć i dobrać systemy pompowe przeznaczone do podnoszenia ciśnienia w instalacjach wewnętrznych, do nawadniania, a także odprowadzania ścieków. Możemy poszczycić się realizacją wielu projektów z branży ochrony środowiska dla klientów instytucjonalnych (szpitale, ośrodki zdrowia, uczelnie wyższe), komercyjnych (stacje benzynowe, centra logistyczne, stacje przeładunkowe, hotele, ośrodki Spa), a także dla klientów indywidualnych.
 
 
Firma MPI s. c. jest producentem a także integratorem kompletnych rozwiązań z zakresu zagospodarowania wody i oczyszczania ścieków. Reprezentujemy na rynek polskim europejskich producentów-liderów branży wodno-ściekowej takich jak: Premier Tech Aqua GmbH, 3P Technik Filtersysteme GmbH, iWater GmbH, Intewa GmbH, Rototec s.p.a., Pedrollo s.p.a., Steelpumps s.p.a. Jesteśmy również dystrybutorem kilku innych europejskich producentów urządzeń z branży ochrony środowiska w tym Labaronne CITAF, Airwatec S.A. i Roto s.r.l., liderów w zakresie filtrów do wody oraz zbiorników do różnych zastosowań.
 
 
Oferowane przez nas urządzenia posiadają certyfikaty zgodności z restrykcyjnymi normami europejskimi i oznakowane są znakiem CE (małe oczyszczalnie ścieków i separatory). Uzyskaliśmy także pozytywne opinie Instytutu Ochrony Środowiska (oczyszczalnie), NIZP (dawne PZH, dot. zbiorników na wodę pitną) oraz aprobaty techniczne oraz krajowe oceny techniczne KOT Instytutu Techniki Budowlanej (systemy i zbiorniki do zagospodarowania wody deszczowej).
 
 
Dewizą naszej działalności jest dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług począwszy od doradztwa technicznego, poprzez opracowania szczegółowej oferty techniczno – handlowej, aż po realizację zamówienia a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
 
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy
 
Zespół MPI s.c