7.10.2022 – Odwiedzamy siedzibę Roto w Puconci w Słowenii

Odwiedzamy siedzibę Roto w Puconci w Słowenii

18-19 Września br. Odwiedzaliśmy główną siedzibę firmy ROTO w Słowenii. Firma ROTO jest naszym wieloletnim partnerem. W ich magazynach zaopatrujemy się w zbiorniki o większych pojemnościach – RoTerra na deszczówkę i RoDrink na wodę pitną oraz zbiorniki dekoracyjne Barillo.

Niedziela (18.09.) była bardzo rozrywkowa :-). Z uwagi na odbywające się w Murskiej Sobocie balonowe mistrzostwa świata, których ROTO było też sponsorem, mieliśmy okazję na przelot balonem – ciekawe doświadczenie, polecamy wszystkim, jeżeli macie okazje :-). Po bezpiecznym lądowaniu, jeszcze tego samego dnia odbyliśmy spotkania z przedstawicielami ROTO.

W poniedziałek (19.09.) wizytowaliśmy siedzibę ROTO w Puconci. Kontynuowaliśmy rozmowy o naszym rozwoju oraz jeszcze szerszej współpracy. Mieliśmy również okazję zobaczyć salę wystawową z całym przekrojem produktów ROTO. Warto tutaj nadmienić, że Firma ROTO nie zajmuję się tylko produkcją zbiorników, w swoim portfolio posiadają znacznie więcej produktów.

Poniżej prezentujemy fotorelacje z tego wydarzenia.

Zadaj pytanie

Pozostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą! Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin w dni robocze.