Principio Kraków

O obiekcie

Wzdłuż ulicy Armii Krajowej, pod numerem 25, staje nowoczesny biurowiec klasy A – Principio Kraków. Konstrukcja obiektu rozpoczęła się w drugim kwartale 2016 roku, a dobiegnie końca w styczniu 2018. Budynek oferuje najemcom blisko 11 tys. m2. Jako obiekt klasy A, Principio spełnia szereg surowych wymagań dotyczących wielkości zużycia energii, a także wody.

Woda deszczowa w biurowcu Principio

Biurowiec posiada dwa osobne piony sanitarne, które zasilane są dwiema oddzielnymi centralami deszczowymi:
Centrala deszczowa H-D1 do zasilania instalacji do spłukiwania WC dla budynku średniowysokiego Aquamatic Industrial 160H 25-x z szafą zasilająco-sterowniczą, zaworem elektromagnetycznym na przewodzie zasilającym, naczyniem zbiorczym, sondą poziomu, pompami wspomagającymi wraz z armaturą zwrotną i odcinającą, okablowaniem i wyposażeniem dodatkowym. Wyprowadzenie sygnału do systemu monitorowania o stanie pracy/awarii urządzenia. (ciśnienie za centralą h = 47,0 mH20 przy przepływie q = 0,81 dm3/s).

Centrala deszczowa H-D2 do zasilania instalacji do spłukiwania WC dla budynku średniowysokiego Aquamatic Industrial 160H 25-x z szafą zasilająco-sterowniczą, zaworem elektromagnetycznym na przewodzie zasilającym, naczyniem zbiorczym, sondą poziomu, pompami wspomagającymi wraz z armaturą zwrotną i odcinającą, okablowaniem i wyposażeniem dodatkowym. Wyprowadzenie sygnału do systemu monitorowania o stanie pracy/awarii urządzenia. (ciśnienie za centralą h = 48,0 mH20 przy przepływie q = 1,83 dm3/s).

Strona Principio
Strona inwestora – Ekopark
Strona Generalnego Wykonawcy – RE-Bau

Zadaj pytanie

Pozostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą! Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin w dni robocze.