SERIA TOP

Zatapialna pompa z serii TOP idealnie nadaje się do użytku z wodą która nie zawiera cząstek ściernych. Dzięki zastosowaniom konstrukcyjnym takim jak całkowite chłodzenie silnika i wału z podwójnym uszczelnieniem, pompy te są wyjątkowo łatwe w użyciu i niezawodne.

Najlepiej pracują w takich zastosowaniach jak odprowadzenie wody z niewielkich obszarów zalewowych, w sytuacjach awaryjnych, do usuwania ścieków w domu i do opróżniania syfonów odwadniających.

Parametry pracy:
Maksymalna wydajność do 360 l/min (21,6 m3/h)
Maksymalna wysokość podnoszenia do 14,5 m

Karta katalogowa Pedrollo TOP 1-2-3

Seria TOP MULTI oraz MULTI – EVO

Seria pomp TOP MULTI oraz TOP MULTI EVO idealnie nadaje się do kontaktu z wodą pochodzącą z opadu atmosferycznego, w celu wykorzystania jej na potrzeby ogrodowe – np. systemu nawadniającego. Pompa standardowo wyposażona w pływak oraz zawór odpowietrzający. Z uwagi na swoją wysoką wydajność oraz niezawodność idealnie wpasowują się w standardy użytkowania w gospodarstwie domowym.

Parametry pracy:

  • Wydajność do 120 l/min (7,2 m3/h)
  • Wysokość podnoszenia do 42 m

Karta katalogowa Pedrollo TOP MULTI
Karta katalogowa Pedrollo TOP MULTI – EVO

Seria TOP MULTI – TECH oraz MULTI – EVOTECH

Seria pomp TOP MULTI-TECH oraz TOP MULTI EVOTECH jest równoznaczna z powyższą serią, pozbawioną pływaka i wyposażoną w pełni automatyczny system start/stop. Idealnie nadaje się do kontaktu z wodą pochodzącą z opadu atmosferycznego, w celu wykorzystania jej na potrzeby ogrodowe – np. systemu nawadniającego. Ze względu na wysoką sprawność, automatykę i niezawodność perfekcyjnie spisują się również przy dostarczaniu wody użytkowej ze zbiorników lub stosunkowo głębokich studni. Wewnętrzne urządzenie elektroniczne automatycznie uruchamia lub zatrzymuje pompę w momencie otwarcia i zamknięcia kurka.

Parametry pracy:

  • Wydajność do 120 l/min (7,2 m3/h)
  • Wysokość podnoszenia do 42 m

Karta katalogowa Pedrollo TOP MULTI – TECH
Karta katalogowa Pedrollo TOP MULTI – EVOTECH

Pompa GAP X80

Parametry pracy:

  • Wydajność do 83 l/min (5,0 m3/h)
  • Wysokość podnoszenia do 20 m

Zestaw wyposażony jest w automatyczną pompę zatapialną GAP X80. Charakteryzuje się ona maksymalnym natężeniem przepływu o wartości 5 m3/h oraz maksymalnym ciśnieniem równym 2 bary.

• Pompa działa w trybie start/stop. Po otwarciu odbiornika (np. kurka z wodą ogrodową) uruchamia się, a po jego zamknięciu przechodzi w tryb czuwania.
• Stosowana przy podlewaniu niewielkich terenów zielonych przy pomocy węża ogrodowego.
• Posiada zabezpieczenie przeciwko pracy na sucho.