SERIA TOP – VORTEX

Pompy TOP – VORTEX nadają się idealnie do użytku z brudną wodą która nie jest chemicznie agresywna w stosunku do materiałów z których jest wykonana. Dzięki swojej konstrukcji jej użytkowanie jest niezmiernie łatwe i niezawodne. Idealnie nadaje się do wykorzystania przy oczyszczaniu brudnej wody, opróżniania zbiorników, odprowadzaniu ścieków bytowych i opróżnianiu zbiorników zawierających zawiesiny do maksimum Ø 20 mm.

Parametry pracy:
– Maksymalna wydajność do 180 l/min (10,8 m3/h)
– Maksymalna wysokość podnoszenia do 7 m

Karta katalogowa Pedrollo Top VORTEX

SERIA VX

Pompy z serii VX idealnie nadają się do zastosowań w gospodarstwach domowych jak i przy użytku przemysłowym w którym pompowane medium zawiera cząstki do Ø 50 mm. Swoje szczególne zadanie idealnie spełniają przy odwodnianiu zalanych obszarów, takich jak piwnice, podziemne parkingi, myjnie samochodowe. Pompy sprawdzą się również do opróżniania szamb i ścieków, wyróżniają się niezawodnością, która najlepiej przedstawia się w automatycznych warunkach pracy stacjonarnej.

Parametry pracy:
– Maksymalna wydajność do 650 l/min (39,0 m3/h)
– Maksymalna wysokość podnoszenia do 14 m

Karta katalogowa Pedrollo VX

SERIA VX – ST

Pompy z serii VX – ST podobnie jak VX idealnie nadają się do zastosowań w gospodarstwach domowych jak i przy użytku przemysłowym w którym pompowane medium zawiera cząstki do Ø 50 mm. Swoje szczególne zadanie idealnie spełniają przy odwodnianiu zalanych obszarów, takich jak piwnice, podziemne parkingi, myjnie samochodowe. Pompy sprawdzą się również do opróżniania szamb i ścieków, wyróżniają się niezawodnością, która najlepiej przedstawia się w automatycznych warunkach pracy stacjonarnej. Pompy w całości wykonane ze stali nierdzewnej.

Parametry pracy:
– Maksymalna wydajność do 650 l/min (39,0 m3/h)
– Maksymalna wysokość podnoszenia do 15 m

Karta katalogowa Pedrollo VX – ST

SERIA ZX

Seria pomp ZX stworzona jest do odprowadzania ścieków z gospodarstwa domowego oraz do pompowania brudnej wody zawierającej w sobie cząsteczki stałe zawieszone o Ø 50 mm. Pompy wyróżniają się łatwą instalacją oraz niezawodnością przy automatycznych warunkach pracy w instalacjach stacjonarnych. Maksymalna głębokość zanurzenia to aż 5m.

Parametry pracy:
– Maksymalna wydajność do 400 l/min (24 m3/h)
– Maksymalna wysokość podnoszenia do 11 m.

Karta katalogowa Pedrollo ZX