28.07.2023 – Nasi Partnerzy – Aquatechnika

Aquatechnika, założona w 2009 roku, specjalizuje się w profesjonalnym doborze i sprzedaży systemów zagospodarowania deszczówki, wody pitnej oraz instalacji odprowadzających i oczyszczających ścieki, a także zbiorników magazynowych paliwa. Nasza firma obsługuje zarówno indywidualnych klientów, jak i duże projekty dla zakładów produkcyjnych, logistycznych, biur, hoteli oraz budynków użyteczności publicznej.

Od samego początku Aquatechnika zyskała uznanie za swoje innowacyjne rozwiązania. Jednym z naszych pierwszych interesujących projektów było zaprojektowanie i wdrożenie systemu wykorzystania deszczówki dla ekologicznego Domku Ogrodnika w Krzyżowej w roku 2010, dla fundacji Krzyżowa. Od tego czasu dostarczyliśmy urządzenia do retencji i wykorzystania deszczówki dla Baltic Park Molo w Świnoujściu, Moon Office w Krakowie oraz LPP Fashion Lab w Gdańsku. Nasze produkty znalazły zastosowanie m.in. w hali Panattoni Schenker obok Rzeszowa, zakładzie Żywca Zdrój oraz Szpitalu Sanatoryjnym w Ciechocinku, a także u wielu innych komercyjnych klientów.

Nasi doświadczeni inżynierowie mieli również okazję zaprojektować systemy dla projektów osiedli mieszkaniowych we Wrocławiu, Warszawie i Łodzi. Jednakże, nie zapominamy również o mniejszych klientach, dla których nasi eksperci udzielają porad i przygotowują spersonalizowane oferty. Nasze doradztwo obejmuje również pomoc w uzyskiwaniu dotacji na dostępne w naszym sklepie internetowym www.aquatechnika.com.plrozwiązania, przygotowując kompleksowe kalkulacje do wniosków.

Codziennie odwiedza nas ponad 2500 użytkowników, a nasze biuro obsługuje nawet do 70 telefonów i odpowiada na kilkadziesiąt wiadomości e-mail od naszych klientów. Z dumą informujemy, że w samym 2022 roku z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 2300 zamówień, co stanowi istotne osiągnięcie dla naszej firmy.

Zadaj pytanie

Pozostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą! Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin w dni robocze.