24.04.2018 – MPI s.c. członkiem Polskiej Izby Biznesu – Wielkopolskiej Izby Gospodarczej

PIB – WIB

Miło nam poinformować, iż MPI s.c. jest członkiem Polskiej Izby Biznesu – Wielkopolskiej Izby Gospodarczej.

Więcej na http://www.pib-wielkopolska.pl 

 

Polska Izba Biznesu logo

Poniżej wyciąg z założeń Izby:

TOŻSAMOŚĆ
Jesteśmy organizacją samorządu gospodarczego. To, co przede wszystkim określa naszą tożsamość, to wspólnota wartości oraz skoncentrowanie na dążeniu do realizacji przyjętej misji.

Przedsiębiorcy PIB – WIG starają się kształtować swoje firmy i doskonalić siebie w oparciu o uniwersalne wartości i etykę osadzoną w tradycji filozofii klasycznej i kultury chrześcijańskiej. Realizuje się to w dążeniu do praktykowania podstawowych wartości: roztropności, męstwa, umiarkowania i sprawiedliwości. W swych działaniach Członkowie PIB – WIG odwołują się do społecznej nauki Kościoła Katolickiego, szczególnie do wywiedzionej z niej etyki pracy i przedsiębiorczości.

MISJA i CELE
Misją PIB – WIG jest wspieranie się wzajemne członków w generowaniu wzrostu firm i rozwoju osobistym. Chcemy także wpływać na kształtowanie dobrych warunków rozwoju przedsiębiorczości w Polsce oraz dążenia do rozwoju potencjału cywilizacyjnego, gospodarczego, społecznego, politycznego i kulturalnego Polski, dla zachowania jej dziedzictwa oraz zwiększenia podmiotowości i znaczenia w skali Europy i świata oraz do umocnienia wspólnoty narodowej.

Integracja wokół realizacji wspólnie podzielanych chrześcijańskich wartości, wzajemna solidarność oraz dyskrecja i pomoc są konstytutywnymi elementami funkcjonowania naszej Izby. Jest to miejsce, gdzie każdy z członków może liczyć na wsparcie. Pomagamy przede wszystkim sobie nawzajem, ale i wszystkim innym, którzy potrzebują wsparcia, dzieląc się nimi dobrem i talentami. Dzielimy się doświadczeniami – tymi dobrymi, jak i złymi – aby każdy z nas mógł rozwijać swoją działalność w sposób harmonijny, budując kulturę innowacji i wzrostu swoich firm.

 

Zadaj pytanie

Pozostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą! Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin w dni robocze.