23.08.2016 Zapraszamy na targi Pol-Eco-System 2016, do zobaczenia!

23.08.2016 – Zapraszamy na targi Pol-Eco-System 2016, do zobaczenia na stoisku firmy MPI

Targi Pol-Eco-System 2016 – ich celem jest szerokie otwarcie się na zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem, wymiana międzynarodowych doświadczeń, inspirowanie krajowego sektora do rozwoju oraz wspieranie w znalezieniu partnerów biznesowych.

Na targi Pol-Eco-System 2016 zapraszamy samorządy i administrację publiczną, dysponentów funduszy, firmy działające w zakresie gospodarki komunalnej, przedstawicieli sektora wodno-ściekowego, energetyki i ciepłownictwa, przedsiębiorstwa i inwestorów z branży OZE, budownictwa, instytuty naukowo-badawcze, parki naukowo-technologiczne, inkubatory przedsiębiorczości, firmy doradcze, instalatorów, projektantów, architektów, zakłady przemysłowe, rolników i leśników, uczelnie wyższe oraz wiele innych.

Tak o targach Pol-Eco-System piszą sami organizatorzy. Event odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich pomiędzy 11 a 14 października tego roku. Po raz kolejny firma MPI weźmie czynny udział w tym wydarzeniu.

Do zobaczenia na naszym stoisku!

Więcej na temat Pol-Eco-System 2016 pod tym linkiem.

zaproszenie targi pol-eco-system 2016

Zadaj pytanie

Pozostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą! Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin w dni robocze.